Eesti Ühendatud Kadunute Klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti Ühendatud Kadunute Klubi

Just siin pesitsevad kõik telesarja Lost fännid! Olete oodatud liituma!
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 91, Surmapaik

Go down 
2 posters
AutorTeade
Claire Littleton
Üks Okeaania Kuuest
Üks Okeaania Kuuest
Claire Littleton


Postituste arv : 200
Join date : 30/08/2009
Age : 27
Asukoht : Fantaasia Ekspressi otseliin : Kadunud saar - Keskmaa - Sigatüügas - Kadunud saar

91, Surmapaik Empty
PostitaminePealkiri: 91, Surmapaik   91, Surmapaik EmptyKolm Sept 30, 2009 2:58 am

Sun tahtis Beni ära tappa, aga Ben vedas Jacki ja Suni Eloise Hawkingu juurde, kes pidi nad saarele tagasi aitama. Seal kohtasid nad Desmondit, kes otsis ka Eloise Hawkingut, sest nagu selgus - Eloise Hawking on Daniel Faraday ema.
Saare peal rändasid kõik järjest tihedamini ajas. Danielle tappis Roberti ja ülejäänud oma kaaslased ning üritas Jini tappa. Jin pääses ning sattus ülejäänud ajarändurite juurde. Charlotte kukkus jälle kokku ning tema ja Daniel jäid maha. Charlotte ütles teistele, et kui nad Orhidee jaama ei leia, vaadaku kaevu. Nad leidsidki kaevu ning Locke hüppas sinna sisse.


Päris kena osa. Robert oli nunnukas, muideks. Aga ma ei saa aru, miks ta proovis Danielle'i tulistada...
Ja mina tean, miks Charlotte ütles, et Daniel ütles väikesele talle, et ta saarel ära läheks. Aga ma teile ei ütle ^^
Ja miks Locke kogu aeg midagi jälle oma poolvigasesse jalga saab, nii et ta üldse käia ei suuda? xD

Mida teie arvate sellest osast?
Tagasi üles Go down
https://eestilost.forum.co.ee
Mutsy van Lost
Suitsukoletis (sk)
Suitsukoletis (sk)
Mutsy van Lost


Postituste arv : 146
Join date : 30/08/2009
Age : 28
Asukoht : Hawaii, LOST'i filmivõtted

'E pluribus unum' tegelane
Nimi: Mutsy(Macy) van Lost
Vanus: 17
Saaretüüp: Oceanic Airlines Flight 815

91, Surmapaik Empty
PostitaminePealkiri: Re: 91, Surmapaik   91, Surmapaik EmptyKolm Sept 30, 2009 10:06 pm

Hea oli, huvitav Very Happy telekast nägin poolt osa, aga enna olin juba näind seda Very Happy
Tagasi üles Go down
 
91, Surmapaik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Ühendatud Kadunute Klubi :: Lost televiisoris :: Season 5-
Hüppa: